Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi taşıma ve Nakliyat konusunda, Eşyalarınız ilk olarak analiz edilir daha sonrasında ise cinslerine göre sınıflandırılıp,ayrıldıktan sonra özel ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma ve yükleme  için hazır hale getirilir kırılabilecek eşyalarınız ayrı ayrı paketlenerek zarar görmeleri engellenir.

Koltuk ve mobilyalarınız kırılma, çizilme ve kirlenmelere karşı yan, zarar görmemeleri için  korunacak şekilde paketlenir ve hazır hale getirilir.

Beyaz eşyalarınız hassasiyetlerinden dolayı havalı naylonlarla iki kat sarılarak paketlenir ve üst düzey koruma altına alınır.

Tüm eşyalarınız paketlendikten sonra, gerekiyorsa asansörlü taşımacılık sistemi ile özellik durumlarına göre araçta istiflenir ve yeni evinize doğru hareket gerçekleşir.

Yeni evinize gidildiğinde eşyalarınız tecrübeli elemanlar eşliğinde , büyük bir özenle evinize taşınarak sizin göstermiş olduğunuz yerlere yerleştirilir.

Tüm eşyalarınız montajı ve bağlantıları yapılmış olarak sizden de onay aldıktan sonra teslim edilir.

Şehir içi taşımacılık alanında da hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak,faydalanmak ve ulaşmak  için tek yapmanız gereken bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmaktır.